Відправити листівку вконтакте легше легкого.
Варіант А - якщо ви робили листівку самостійно (в Photoshop, Corel Draw або де-небудь ще) і зберігали в формате.png",.jpg",.gif".
Клацніть на кнопку "Мої повідомлення", виберіть співрозмовника, якому ви хочете відправити листівку.
Якщо перед вами знаходяться діалоги, а не список повідомлень, клацніть на діалог. Якщо перед вами список повідомлень, відкрийте повідомлення.
Під вікном для введення повідомлення наведіть курсор на кнопку "Прикріпити". З меню, яке випаде при наведенні курсора, виберіть "Фотографію" (якщо листівка не має прозорого фону і втрати якості картинки для вас не важливі) або "Документ".
Далі знайдіть в директорії потрібну листівку, клацніть на неї лівою кнопкою миші та натисніть на кнопку Enter на своїй клавіатурі.
Надішліть листівку разом з поздоровленням.
Варіант Б - якщо ви хочете відправити готову листівку, а не робити її самостійно.
У синій панелі нагорі натисніть на кнопку "Ігри". У полі пошуку натисніть "Листівки" і потім на клавіатурі Enter. Виберіть будь-який додаток, потім листівку, відповідну нагоди, по якому ви її даруєте, якщо можливо, напишіть коментар до неї.


Надішліть листівку вконтакте на стіну одного.
Як бачите, зробити це дуже просто.
Коли багато реєструються на сайтах то припускають, що там якісь інші правила користування. В принципі, правила користування однакові, лише правила використання різні. У багатьох виникають питання, "як можна зробити це?", "Як відправити файл", "як відправити листівку?" і так далі.

Справа в тому, що, швидше за все, тут діє психологія, що музичний файл - це одне, а листівка - зовсім інше.

Якщо ви відправляли файли на якому -нибудь сайті, то повинні знати, що, коли ви пишете повідомлення, є така річ, як "прикріпити файл", вона ще може називатися "відправити файл". Не важливо, яку назву, суть одна і та ж, відправити файл.

Так от, потрібно натиснути це посилання, або це може бути кнопка, швидше за все кнопка, потрапляєте у вікно провідника, де ви можете вибрати ту листівку або аудіофайл у себе в комп'ютері для того, щоб відправити потрібного адресата.

Все просто на сайтах, лише інтерфейси, назви і правила використання різні.