Попередній експерт практично відповів на питання, але я розповім більш докладно про те, як видалити створену Вами групу в контакті. Дати докладні роз'яснення я вирішила тому, що видалити

створену групу, в якій вже є учасники не так просто. Якщо Ви, будучи керівником, видаліть себе з групи, вона все-одно буде існувати, тільки вже без Вас.

Для повного видалення групи потрібно на початку видалити з неї всіх учасників. Для цього потрібно зайти за посиланням "редагувати складу" і по черзі видалити кожного учасника. Робиться це шляхом натискання посилання "видалити" навпроти фотографії людини, яку Ви хочете видалити з групи. Себе серед учасників Ви теж побачите, але не поспішайте віддалятися - це можна зробити лише тоді, коли Ви залишитеся в групі в однині.

Коли Ви в кінці видаліть себе, то непотрібна Вам група зникне зі списку груп соціальної мережі "В контакті". Можливо Ви ще якийсь час будете бачити групу на своїй сторінці, але інші користувачі соціальної мережі її більше не побачать.

Природно, що для того, щоб щось видаляти, потрібно, щоб це щось було. Якщо ви дійсно створювали групу в "Контакті", потрібно зайти в свій аккаунт. У налаштуваннях вашого акаунта, природно, будуть інструменти, за допомогою яких ви зможете видалити вашу групу або певну кількість груп. може бути, як в електронному ящику листи. У вас є список груп. Поставивши галочку "Виділити все", ви зможете натиснути кнопку "Видалити, може бути і такий варіант.

Справа в тому, що на сайтах інтерфейси можуть змінюватися час від часу, сьогодні так, а завтра на тому ж сайті буде інакше.

Удачі вам!

Якщо ви вирішили видалити групу в контакті, перш потрібно зрозуміти, яку саме групу ви хочете видалити.


Тут питання не в тому, що це за група в сенсі її напрямки і теми, а в тому, яке відношення ви до неї маєте.

Варіант перший.

Ви хочете видалити групу в контакті, в яку ви вступили, але зараз вона вам перестала подобатися, і ви хочете видалити її зі своєї сторінки. Для цього вам потрібно просто зайти в цю групу і натиснути кнопку праворуч, під фотографією групи "Вийти з групи". Таким чином ви зможете видалити групу з вашою персональній сторінці і припиніть в ній числитися.

Варіант другий.

Ви хочете видалити свою власну групу, в якій ви є головним адміністратором або керівником групи. То тут потрібно діяти за тим же принципом. Якщо ви єдиний керівник групи, то віддаляйтеся з неї і вона перестане відображатися на вашій сторінці і група стане неактивною.

Варіант третій.

Ви хочете видалити групу в контакті, яка образила ваші почуття або особисто вас, точніше зміст цієї групи занадто образливе на ваш погляд. У цьому випадку, вам потрібно відписати модератору сайту. Для цього потрібно клікнути на значок - кнопку "поскаржитися", щоб скарга дійшла до керівництва співтовариства і сайту. Якщо кількість скарг буде вище певного рівня, то цю групу заблокують і видалять.