1979 за китайським гороскопом - рік земляний кози (вівці).

За священним китайським гороскопом кожен рік належить якомусь тварині. І так щороку, дванадцять найменувань тварин. Якщо, наприклад в 1967 році був рік, присвячений земляний козі, то через дванадцять років в 1979 році - знову настав рік, під цією назвою.

Люди, народжені в рік земляний кози, вважаються унікальними, і дуже обдарованими . Як правило, вони люблять тварин, і займаються фермерським господарством. Щодо персонального гороскопу, людям, народженим в рік кози, це справа (займатися фермерським господарством) - підходить найбільше.

Також, підходить така професія, як ветеренар. Займаючись цією справою, ви досягнете неймовірних успіхів. Адже воно благословенне самим Богом!

Китайські астрологи, дуже довго спостерігали за різними тваринами, і людьми. І прийшли до такої думки, що найкраще займатися тією справою - яке схоже і людині, і тварині. Тобто на яку тварину людина чимось схожий, успадкував риси характеру.

Людей, які народилися в 1979 році в рік кози, цікавить все. Вони, як правило, творчі особистості. Великодушність і доброта у них в крові. Люди, народжені в рік кози, не вміють розслаблятися, важко переносять нервові зриви.

Що чекає людини - козу, народженого в 1979 році? Цього року для "кіз" - серйозні випробування.

Розслаблятися і подорожувати в цьому році у "кіз" не вийде. Тому що у них - життєвий іспит на тему: "Чи займаєтеся ви своєю справою?!"

Цього року ви повинні дуже багато чому навчитися, і заплатити за навчання гідну ціну.


Тому прагніть до своєї поставленої мети - дійте швидко і рішуче.

Уміло розпоряджатися фінансами, обов'язково бачите облікові записи всіх своїх витрат. Тобто ваш бюджет. На своє індивідуальне навчання грошей не шкодуйте, щоб надалі примножити свій капітал.

Обов'язково бережіть своє здоров'я, свій повноцінний сон. Ви дуже схильні до депресії. Уникайте худих спільнот. Вибірково ставитеся до людей. І не відкривайте поодинці ніяких проектів, і не давайте нікому ніяких зобов'язань.

! 979 рік тваринного кози. Люди, народжені в цей чудовий рік - уникайте знайомств і дружби зі знаками, які повністю вам протилежні. Найнебезпечніші люди для вас - це народжені під знаком тигра і змії. Якщо вже по яких - то причин, вам необхідно з ними спілкуватися - будьте, принаймні - завбачливі з ними.

Люди, народжені в 1979 році, під знаком тваринного "коза" - цього року - вас чекає удача! Нехай на вашому шляху зустрінуться тільки хороші люди. Бережіть себе, свої сім'ї, свій бізнес. Вчіться доброї справи, і вам обов'язково пощастить. Адже ви народилися в 1979 році, в рік тваринного "коза" - і значить, ви витривалі, розумні, і чарівні. І у вас все вийде.

За китайським календарем це рік Жовтого кози, по японському - вівці. Ось такі ми всі з себе домашні і двоїсті. Я теж в цьому році народилася: -).

За китайським календарем 1979 рік - це рік кози.