Наступний рік за гороскопом - 2013 -рік Змії! Кажуть, що цей рік буде дуже важким, тому як змія - сама по собі складне тварина. Однак можна сказати про році використовуючи магію цифр, укладених в них - число 6. Наприклад, для мене це буде хороший рік, тому як мене в житті переслідує це число, і я тільки сподіваюся, що він таким і буде. Змія символізує покірність і спокій, тому бурхливих сплесків як на особистому фронті, так і на матеріальному не очікується. Але рік говорить про те, що відносини, які почнуть розвиватися будуть повні романтики і любові, решта ж пари - зміцнять свої тношенія. Матеріальних витрат Змія - рік по гороскопу- не припускає, так як цей знак більше накопичувальний, ніж рассточітельний.

Але як там би не було, я бажаю вам не заглядати так далеко в роки, а намагатися використовувати кожен момент вашому житті і не втрачати жодної хвилини, адже хто знає, що трапиться з нами завтра !? так що милості природи до вас і насолоди цим і наступними роками, незважаючи на те, що прогнозують наші великі екстрассенси, маги і чаклунки!

Наступний рік це рік за східним календарем - рік змії.


Вступає він як і всі знаки за китайським в лютому місяці. Це шостий знак в зодіаку. За кольором це чорна змія. Стихія вода.