1951 - це рік кролика.

1951 - за китайським гороскопом, рік Металевого кролика. Людина, яка народилася в цей рік дуже розумний, трохи самовпевнений, хитрий і трохи скритний. Кролики народжуються під знаком, який уособлює добродіяння, розсудливість. Ці люди дуже інтелігентні, їм властиво жити в світі і в цілковитій гармонії з навколишнім світом. Металевий кролик, точно знає, чого хоче отримати від свого життя і як йому необхідно діяти, щоб домогтися бажаного. Друзям і знайомим, він може іноді здаватися дуже замкнутим або прихованим, а трапляється це тому, що Кролик (Котик) звик не висловлювати свою думку, не показуючи своїх почуттів оточуючим. Люди, що народилися в 1951 рік, дуже хороші бізнесмени і підприємці.

Природа нагородила Кроликів хваткою, швидким розумом і кмітливістю. У друзях у Металевого кролика тільки надійні і перевірені часом люди, які приймають Кролика, таким який він є.


Вони дуже педантично стежить за своїм зовнішнім виглядом, а ще більше вони турбуються про те, як виглядає їхній будинок (житло). Будинок для кроликів - це місце, де вони можуть відпочити від роботи, приймати гостей, веселиться і сумувати. У їхньому домі завжди все має лежати на своїх місцях. Кролики докладають дуже багато зусиль, щоб перетворити свій будинок в рідне і затишне гніздечко. На роботі Кролики дуже відповідальні, спостережливі, в виконувану роботу вкладають частинку себе. До підлеглих ставиться Котики дуже лояльно і з розумінням, при цьому чітко очертивая кордону, хто начальник, а хто підлеглий.

У рік Металевого Котика (Кролика) народилися: королева Вікторія; Фідель Кастро, Ейнштейн, Генрі Міллер, Йосип Сталін та інші.