Для підтримки в чистоті вашого робочого місця при використанні комп'ютерної техніки, буває необхідним зняти кнопки з клавіатури. Це робиться для того, щоб отримати доступ до панелі, на якій розміщуються кнопки, в проміжки між якими часто потрапляє бруд, залишки їжі, краплі чаю, кави і т.д. просте протирання клавіатури не дасть потрібного ефекту, розмістити серветку між зазорами в рядах клавіш дуже складно, а те, що знаходиться вже на самій панелі і не вдасться ліквідувати. Спробуємо зняти кнопки з клавіатури. Для цього слід взяти деякий металевий предмет невеликого розміру, але бажано довгий, наприклад, пилку для нігтів (краще не гостру на кінці) і піддягаємо одну з кнопок клавіатури. Послідовність зняття особливої ролі не грає, головне, будьте уважні з Прогалиною так як він має два кріплення і за рахунок довжини не завжди легко і відразу знімається.


Цю процедуру можна виконати і власним нігті, якщо він довгий, краще всього великого пальця - підведіть його між рядами кнопок і пробуйте зачепити якусь клавішу з літерою. Виймаються кнопки досить просто, особливих зусиль докладати не доведеться, але натиск потрібно зробити. Проводьте процедуру акуратно, щоб не виламати кнопки. Коли ви всі елементи вийняли, протріть основу і промийте клавіші в мильному розчині. Ретельно висушіть і тільки тоді ставте на місце - просто руками натискаєте.

Зняти кнопки з клавіатури може бути необхідним і в разі деякої поломки клавіатури або окремих клавіш, якщо вони потребують заміни.