Для того, щоб видалити себе з "однокласників", потрібно видалити свій аккаунт в цих "однокласниках".

Успіхів вам!

Ми дуже любимо спілкуватися в різних соціальних мережах, але часом може відбуватися навпаки, і вам може знадобитися видалити себе з сайту однокласники. А чи знаєте ви як видалити себе з однокласників? Останнім часом видалення своїх сторінок в однокласниках стало здійснювати досить складно, навіть можна сказати практично неможливо. Це пов'язано з тим що посилання на під званням "видалити свій профіль" була повністю вилучена, в той час як бажаючих видалити себе з сайту однокласники почало ставати все більше і більше. Тому був винайдений або придуманий зовсім новий спосіб видалення із соціальних мереж.

І так, для того щоб видалити себе з однокласників вам потрібно зайти на свій профіль відповідно використовуючи свій пароль та логін. Поле здійснення входу в кінці адресного рядка вашому браузері вам потрібно ставити посилання. Вам буде відкрита офіційна сторінка, що містить інформацію з приводу видалення абсолютно всіх ваших даних з соціальної мережі однокласники.


Тут вам потрібно буде ввести свій пароль, після чийого ви будете назавжди і безповоротно видалені сайту одноклассники.ру. Ви можете сміливо випробувати цей спосіб, я особисто таким же способом видалила себе з однокласників, хоча варто відзначити що поки невідомо удаляюсь Чи я назавжди з однокласників і мої фотографії, як втім і всі інші дані.

Крім цього широко відомого способу є ще один метод як видалити себе з однокласників. Для цього на вашій сторінці однокласників, відповідно на вашому профілі в самому низу розташована посилання, використовуючи яку ви зможете назавжди видалити себе з даного сайту.

Як бачите особливих труднощів видалення себе з сайту одноклассники.ру виникати у вас не повинно - це досить просто і впоратися цим завданням навіть дитина. Я свою чергу бажаю вам приємних і простих вилучень з сайту однокласники, так це в першу чергу дозволить вам позбавитися від інтернет залежності, а так а також від залежності до соціальних мереж, а час проводиться раніше на сайті Одноклассники.ру ви зможете витратити на роботу, сім'ю, дітей. Удачі вам!