Насправді намалювати павука олівцем не так вже й складно. Для цього вам слід схематично зобразити майбутнє тільце павука. Це робиться за допомогою найпростішої геометричної фігури: кола або еліпса. Деякі павуки мають круглий тіло, інші витягнуті в овал.

Тепер слід додати до тіла голову павука. Переважна кількість павуків мають круглий виступ на тілі у вигляді голови з кількома парами очей. Поки все зображуємо схематично, деталізувати буде в кінці.

Практично кожен павук у світі має рівно вісім ніжок однакового розміру. Іншими словами у нього чотири пари лапок. Чотири лапки починаються з одного боку тільця, інші чотири з іншого. Ніжки павука дуже довгі і перевищують довжину тільця раз в шість чи десять. Зобразіть поки що ніжки за допомогою простих тонких ліній.

Тепер приступаємо до зображення очей.


Досить зробити вісім парних кульок на голові. При цьому не забувайте, що очі також парні, а розташовуються вони симетрично у вигляді незакінченої піраміди.

Приступаємо, нарешті, до деталізації нашого павука. Щоб намалювати павука олівцем реалістично, слід насамперед додати йому забарвлення. У чорної вдови на спині знаходиться червоне плямочці, яке схоже на пісочний годинник. Тарантул має темні лінії на світлій спині, вони дуже схожі на камуфляж. Відповідно кожному павуку потрібні свої плями і лінії. Не забувайте, що всі павуки мають "шерсть", тобто їх тільце практично ніколи не буває гладким. Однак, у чорної вдови ця шерсть вкрай дрібна, її не видно навіть при близькому розгляді.