Щоб вставити картинку на сайт, вам досить знайти на ньому спеціальну форму для додавання. На таких сайтах як d2b6043e84b2aebc95a2faf382bde230, Facebook.com, Twitter.com, Myspace.com та інших соціальних мережах знайти таку форму не проблема. Досить натиснути на кнопку для зміни аватара або завантаження фотографії в необхідне поле.

На форумах або інших сайтах вам слід також користуватися спеціальною формою. Однак, тут можна і користуватися спеціальними тегами, до прімеруілі. Все залежить від того, яким чином влаштований движок сайту.

Щоб вставити картинку на свій власний сайт, слід відштовхуватися від движка. Приміром, у вас WordPress, Joomla, Drupal або Qself движки. Щоб додати зображення тут, досить зайти в адмін-панель, а потім створити новий запис, відредагувати стару або додати картинку в галерею.


Все робиться через інструменти в редагуванні запису або в розділі редагування галереї.

Але що якщо движок на сайті відсутній зовсім? У такому випадку вам доведеться відкрити сторінку для редагування коду. Робиться це дуже легко. Просто скачайте сторінку в формате.html, потім відкрийте її за допомогою блокнота, а далі створіть нову сходинку коду, де і буде ваше зображення. Щоб спростити завдання, можна просто відкрити htm файл в Adobe Dreamweaver або Microsoft FrontPage. Далі в потрібному місці на сторінці ставимо курсор і переходимо до додавання зображення через вкладку "Вставка". Зображення слід попередньо залити на свій хостинг і знати його адресу в інтернеті.