Розглянемо, як зробити стрижку каре. Починати стрижку, потрібно ретельно зачесане волосся, по всій їх довжині. Необхідно волосся поділити на зони: тім'яну зону і фронтально-тім'яну розділити вертикальним проділом.

Як зробити стрижку каре - спочатку стрижуть знизу потиличну частину голови. Розчісують нижню пасмо на потилиці, вибираючи довжину стрижки. Пасмо ця повинна бути на 20-25 мм коротше, довжини самої стрижки. Рівненько її зрізаємо. Відокремлюючи наступну пасмо, застосовуючи градуювання, направляємо зріз всередину. Подібним чином продовжуємо стрижку всієї потиличної частини.

гладенько зачесана одну сторону тім'яної та скроневої зони, робимо рівненький горизонтальний зріз. Те ж саме повторюємо і на другій стороні.

Щоб перевірити симетрію стрижки, встаємо до клієнта особою, причісуємо волосся все вперед.


І порівнюємо їх довжину. Потрібно стежити, щоб довжина волосся була без перепадів. Для цього просимо клієнта повертати головою. У русі будуть видні похибки стрижки.

Виділяємо пасмо волосся, призначену для чубчика, 10 мм завтовшки, уздовж лоба. Зістригає від середини, до краю. За тим, від краю, до середини. Чубчик може бути прямою, або напівкруглої. Бічні пасма, можна зістригти сходинками. Їх для цього витягаємо вперед, вертикально повернувши ножиці, здійснюємо зріз, зверху вниз. Робимо филировку краю чубчика і бічних пасом.

филируем всю стрижку вертикально, для округлості силуету стрижки.