Як чи не дивно але і взимку можна знайти такі рослини, які бурхливо цвітуть у той момент коли інші рослини вже давно відцвіли. Одне з найвідоміших рослин, які цвітуть взимку в домашніх умовах ця рослина декабрист.

Причому квіти у цієї рослини дуже красиві і яскраві, і така краса може бути у вас в новорічні свята. Ця квітка має й інші назви, їх досить багато і вони різноманітні.

Як розмножується декабрист - розмножується ця рослина за допомогою живцювання, при цьому цей процес можна поєднати з омолодженням рослини, що дає ефект бурхливого цвітіння і зростання. Держак потрібно акуратно відокремити від рослини руками. Після цього його треба просушити кілька днів.


Потім потрібно прикопати держак у вологу землю, і накрити його плівкою з поліетилену, що б вийшов парник. Але дивіться що б держак не загнили у вас, періодично треба перевіряти його, а так само трохи провітрювати саджанець.

Найкращою грунтом для нашого рослини є торф'яної грунт, так само підійде суміш піску листя і торфу. Але для декабриста цілком може підійти і звичайний чорнозем, в ньому він теж себе добре почуває. Для того що б зробити грунт для пересадки, потрібно готувати її ще восени, заздалегідь, так як сама пересадка відбувається досить пізньої взимку, після того як квітка перестає цвісти.

Якщо доглядати за квіткою, то він вам доставить багато радості довгими зимовими вечорами!