Для омолодження організму позитивну дію надає мінеральна вода. Величезну користь своєму організму ви надайте при щоденному вживанні декількох склянок мінералки.

Косметичні засоби, до складу яких входить термальна вода, сприяють омолодженню шкіри. Щоденне життя в мегаполісах руйнує наш організм зсередини і погіршує зовнішній вигляд, завдяки впливу несприятливих факторів. Термальна вода завдяки своєму глибокому залягання, вважається, безсумнівно, чистою. У її складі знаходиться велика кількість мінеральних солей, а також мікроелементи. Термальні води мають відмінність по насиченості солями. Так гіпертонічні води, у складі яких велика кількість солей мають тонізуючу властивість.


Стабілізуючий властивість надають гипотонические води з малою кількістю солей. Заспокійливою дією володіють изотонические джерела.

Як користуватися термальною водою - це дія зовсім нескладна і не складе великих труднощів. Спочатку змочимо серветку термальною водою, потім нанесемо будь-яку маску на обличчя (крім всеочисній). Якщо маска має порошкоподібну консистенцію, то її слід розмішати в термальній воді. Перед тим як нанести зволожуючий крем на обличчя, скористайтеся термальним спреєм. Спрей можна наносити як на очищене обличчя, так і на макіяж. Комбінуючи звичайну косметику з термальною водою, ви збережете молодість і пружність шкіри.