Навчиться майстерності відкривати пляшки штопором можливо, скориставшись деякими корисними рекомендаціями. Штопори з'явилися давно, наприкінці VII століття любителі винних напоїв стали користуватися класичним штопором. Всі штопори різні фігурою і своєю конструкцією.

Існують винний штопор, класичний, гвинтовий, помпової типу, у вигляді домкрата, циганський і інші типи. Маючи зручну рукоять і справну спіраль, ви здолаєте процес відкривання. Як користуватися штопором - даний процес зовсім нескладний. Взявши пляшку і знявши з неї обгортки, вганяємо спіраль штопора в пробку пляшки. Далі беремося за ручку штопора і укручуємо круговими рухами в пробку.


Кінець штопора повинен здатися з іншого боку пробки. Пробка може розкришитися, якщо недостатньо вкрутити штопор. Якщо ви до кінця вкрутили штопор, то витягуйте його за рукоять. У продажу з'явилися "хитрі" прилади, які здатні дістати пробку за допомогою важелів, але цей процес не буде захоплюючим як зі звичайним штопором. Не купуйте дешеві, китайські штопори, вони ламаються при відкритті третьої пляшки.

Якщо у вас під рукою не виявилося штопора, а пляшку відкрити треба, є неосвічений спосіб. Зафіксуйте пляшку між стоп, візьміть ключ або викрутку, натиснете на пробку поступово і рівномірно. За допомогою товстого самореза і плоскогубців ви також впораєтеся із завданням.