Керувати підлеглими вкрай складно, адже у кожного з них своя голова на плечах. Також в умовах конкурентної боротьби за вигідне місце ви можете просто програти своєму підлеглому за рівнем мислення. Для керівництва слід усвідомити кілька моментів, які допомагають у цьому питанні.

Ніяких поблажок. Не давайте своїм підлеглим розслаблятися. На роботі слід працювати, а відпочивати у вільний від роботи час. Звичайно, кожен має право на обідню перерву, але в іншому слід продуктивно здійснювати трудову діяльність. Якщо ви будете стежити за цим, то ваші робочі обов'язково просунуться в виконанні робочих обов'язків. Хороший результат забезпечений.

Знайте свою роботу самі. Не допускайте таких ситуацій, коли ваші робочі можуть заткнути вам рота.


Ви повинні знати їх робочий процес навіть краще за них самих, щоб якісно перевіряти результати. Якщо вас просто поставили керувати незнайомій групою співробітників з якоюсь незнайомою спеціальністю, то в найкоротші терміни потрібно прочитати підручник чи супутню літературу по даному виду діяльності.

Заохочуйте трудоголіків. Люди, які перевиконують план, можуть відповідально і чітко підходити до своєї роботи, повинні обов'язково мати премію. Це покаже іншим, що можна заробляти більше, якщо в робочий час не бити байдики, а саме займатися справою. Ця практика ніколи не зникне, поки є поняття зарплат та грошового винагороди.