Ха! Ось Це цікаво виходить. Справа в тому, що шнурувати кросівки, це вельми незручно, і, думаю, що навряд чи це може комусь знадобитися.

Найкращий вихід, це мати кросівки на яких-небудь кнопках або ж несли не на кнопка, то хоча б на липучках.

Але ще знаходяться такі люди, які ще користуються подібними речами, як шнурки. Ну, якщо розібратися, то шнурків ще ніхто не відміняв, та й, думаю, що ними багато ще користуються.

Що ж стосується того, як зав'язувати шнурки, то, звичайно, їх зав'язують бантиком.

Хто не знає, можу нагадати. Для того, щоб зав'язати шнурок на кросівках бантиком, потрібно зробити наступне: Беремо два кінця шнурків, які відходять від кросівка, далі, їх потрібно як би схрестити, і завести один за одною і потягнути, щоб вони зайшли один за одного, і натягнулися, щоб на ногах відчути.


Далі, знову беремо ці два кінця і кожен кінець згинаємо вдвічі. Після цього знову закидаємо один за іншою. причому, закидати потрібно так, щоб вони не розгорнулися, щоб кінці не розпрямилися. І ось так затягнути, щоб був бантик.

Ну, якщо ви так хочете зав'язати красиво шнурок, то можете на шнурок прикріпити якийсь помпончік, і зав'язати, скажімо. зірочкою, якщо у вас вийти. А так зав'язувати можливо різного роду завитками, щоб вийшло, як візерунок, скажімо. Ось так і можна зав'язати ваші шнурки.

Ну, а якщо ви хочете побачити, як красиво зав'язують шнурки інші, пропоную вашій увазі презентацію, яка розповість, як це можна сделать:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=obodnK_hcWc

Успехов!