Давайте спробуємо розібратися з цим питанням детальніше, так як багато виробників придумують свої заморочки, і доводиться постійно над цими заморочками чаклувати. Природно, що доводиться все це расколдовивать, бо, очевидно, виробнику хочеться, щоб ми не жили спокійно, щоб життя, як кажуть, не здалася нам малиною, я так розумію.

Отже, уявімо собі, що ви хочете купити таку річ, як "Айфон". І ось, ви дізнаєтеся, що його вельми важко активувати, якщо там не буде його, "еппловскій" сім-карти.

Очевидно, що це зроблено виробником для того, щоб захистити свою продукцію. Що поробиш! Кожен хоче заробляти гроші, і щоб не втратити на цьому певні суми. Адже це нам здається, що програми писати легко, бо ми тільки користувалися, але ні слухом ні духом так і не знаємо, як пишуться програми.


А пишуться вони досить важко, бо буває, що, начебто щось написав як слід, а виходить, що все не так просто. Буває, що прості програми пишуться ні один місяць, а прямо декілька місяців поспіль.

Так що, розробників зрозуміти досить легко, якщо можеш собі уявити, як треба писати програми. Адже навіть телефонні програми, які здаються простіше, ніж на комп'ютер, і то потрібно писати досить ретельно.

Отже, що ж стосується того, як розблокуватиIphone 3G ", то це простіше подивитися, чим пояснювати на словах , а тому, пропоную вашій увазі одну відеопрезентацію, яка допоможе розібратися з цим питанням наглядно:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch?v=cryJXR9T9pk

Удачи!