Трицепси - це важлива група м'язів, яка також сприяє розвитку інших м'язів рук. Якщо ви не робите вправи на трицепси, то у вас не будуть на сто відсотків розвинені біцепси, а також район передпліч. Розглянемо основні сети, які допомагають швидко накачати трицепси.

Насамперед слід зрозуміти, що трицепс качають в самому кінці тренування. До цього ви повинні пройти як мінімум один жим з розведенням, присідання, вправи на біцепс або спину. Після цього виконується одна, максимум дві вправи на дану групу м'язів. Найпотужнішим вправою є французький жим лежачи. Виконувати слід 5 підходів по вісім повторень у кожному. Якщо ви робите жим вперше, то пораджу вам узяти порожній гриф і не намагатися доходити до восьми повторень. Робіть просто на максимум.


Вперше це може бути важко.

Після французького жиму можна зробити п'ять підходів по дванадцять разів підняття гантелі з-за голови стоячи. При цьому вихідна позиція: взяти гантель в руку і підняти над головою, другою рукою притримувати лікоть першої руки. Гантель потрібно заводити за потилицю, а потім розгинати першу руку.

Також друга вправа можна замінити пулловером. Для цього ляжемо на лаву з великою гантелей і буде робити французький жим, тільки нашої гантеллю. Заводите при цьому гантель далеко за голову.

Ще одна вправа, яке допоможе вам швидко накачати трицепси - віджимання на брусах. П'ять підходів по шість або вісім разів досить сильно прокачують дану групу м'язів. Також непогано підходить для набору маси трицепса.