Бджоли можуть бути дуже настирливими, навіть якщо у вас на території ділянки нічого не росте. Пролітаючи повз вони дратують своїм дзижчанням, а також можуть представляти загрозу для ваших дітей. Спробуємо зробити пастку для бджіл разом з підручних засобів.

Напевно ви помічали, що бджоли часто залітають до вас у будинок, а потім не можуть вибрати довгий час, навіть якщо кватирка відкрита. Скористайтеся цією підказкою природи. У своєму будинку поставте москітні сітки, а в сараї можна прочинити кватирку. Далі там же поставимо кілька яскравих горщиків з квітами, включимо освітлення і покладемо кілька яскравих квітчастих предметів. Якщо ви помічали, то бджоли дуже часто цікавляться людьми в жовтих, червоних або синіх футболках.


Вони можуть сприйняти їх як за велике скупчення квітів.

Бджола, залітаючи в такий сарай, буде думати, що потрапила саме в потрібне місце, але от вибратися вона в більшості випадків вже не зможе. Особливо якщо в сараї дуже маленька кватирка і багато вікон. Прозоре скло вони просто не сприймають за перешкоду, тому б'ються і повзають по ньому без зупинки.

Для посилювання ситуації ви можете скористатися новим пристроєм, який вбиває комах. Це спеціальні установки, що гасять їх ультразвуком. Поставте кілька таких установок в сарай і запустіть. Ви побачите, що потрапили в таку пастку бджоли будуть гинути вже через кілька годин. Ультразвук діє на них вкрай згубно.