Послуги таксі стають популярніші. Людям вигідніше оплатити проїзд з комфортом, ніж тискати в тісному автобусі або метро. І звичайно, що не потрібно морочитися обслуговуванням автомобіля. Тому що власник вже про все подбав - підтримує чистоту і порядок в машині, перевіряє її технічний стан.

Так, все ж, як заробити в таксі?

Ця робота вигідна, тому що таксист працює за власним графіком, його діяльність ліцензована, та й заробіток чималенький. До того ж завжди можна змінити транспортну компанію. Адже попит на ринку праці є - професія таксиста затребувана. Якщо таксист - приватник і сам собі господар, то, відповідно він самостійно встановлює розцінки і може робити знижки.


Якщо є бажання заробити в таксі, потрібно врахувати те, що маючи власне авто стати таксистом набагато простіше. Зараз багато хто воліє працювати на себе, без ліцензії, адже так набагато простіше і, звичайно вигідніше. Але зважаючи нового закону про ліцензії в Україні, потрібно задуматися про законне підприємстві. Адже якщо потрапити під важку руку закону, мало не здасться. А транспортна компанія прикриє тили і забезпечить клієнтами. Правда, в цьому випадку заробіток буде повністю залежати від компанії.

І наостанок: таксі - робота, і тут є відповідні вимоги. А саме - таксист повинен бути ввічливим і охайним, посміхатися клієнтам. Якщо ці умови дотримані, то у таксиста будуть постійні клієнти.