Як відомо, людина любить створювати такі речі, які є еталоном того чи іншого виміру. Наприклад, жодна істота не знає, що є така річ, як час. А людина з цього зробив собі цілу теорію. Про час були написані на цю тему. Одні книги пишуть, що люди можуть заглядати в майбутнє. інші пишуть, що нічого подібного, що це неможливо, так як цього часу ще не було, а ось у минуле, це можна, можна злітати туди, в це минуле. Одним з перших, хто написав повість про машину часу, як відомо був Герберт Уеллс. У нього, якщо ви пам'ятаєте, була розповідь, який, якщо мені не зраджує пам'ять, так і називався "Машина часу".

так от, багато було придумано теорій щодо часу. Багато хто вважає, що час це щось таке, що можна звідкись отримати, що це екстракт чогось, що можна зробити рідким і носити в у себе в пляшечці.


Але я, наприклад, схиляюся до того, що все ж, час це абстрактне поняття.

Отже, щодо годин з автоподзаводом. Справа в тому, що є багато фірм, які виготовляють різного роду годинник. Особливо в цьому набили руку швейцарці, які виготовляють досить точні годинник.

Так от, багато людей лінуються заводити годинник, тому-то й були придумані годинники, які заводяться автоматично. Суть така, що вони заводяться від певних рухів рукою. Ви можете підняти і опустити руку різко, і вони у вас будуть заводитися.

Що ж стосується того, якими саме рухами потрібно заводити годинник з автоподзаводом, то хочу сказати, що до кожним годинах є своя інструкція, і все вони різні, ці години.

Бажаю успіху!