У повсякденному житті ми практично не звертаємо уваги на наявність такого явища, як статичну електрику. Але тим не менш воно може заподіяти нам певний дискомфорт, наприклад, коли волосся на голові піднімаються при знятті головного убору або доторку гребінцем або коли одяг починає прилипати до тіла. Іноді при знятті шовкова сорочка потріскує і навіть світиться в темряві. Все це прояви статичної електрики.
Як же прибрати статичну електрику?
Найчастіше статичну електрику з'являється на волоссі. Найпроблемніші в цьому плані жирні і пряме волосся. Щоб прибрати статичну електрику з волосся використовують кондиціонери для волосся. Їх дія спрямована на кінці волосся. Можна також використовувати спеціальні муси, лосьйони, лаки і гелі.


Подібні засоби наносять на волосся. Зняти статичну електрику можна шляхом розпилення лаку для волосся або води. Волосся повинні бути чистими і не пересушеними.

Статична електрика так само виникає і на одязі. Для його зняття використовується м'яка тканина, а під час прання використовується спеціальний кондиціонер. Перед полосканням можна додати в пральну машину півсклянки оцту. Щоб одяг не прилипала до тіла, використовують зволожувач.

Щоб прибрати статичну електрику в квартирі, потрібно стежити. Щоб в будинку підтримувався достатній рівень вологості, оскільки статичну електрику викликається сухими умовами.