Це досить цікаве питання.

Справа в тому, що останнім часом, наші синоптики вельми багато помиляються, і тому-то вірити в прогнози погоди вельми важко і накладно буде.

Справа в тому, що зараз погода дуже мінлива, і сказати щось певне з приводу погоди буде вельми складно і недоречно, я думаю.

Багато вчених вважають, що вже приходить глобальне потепління. Але вся справа в тому, що за нинішньою зими і за нинішнім льоту видно, що навряд чи намічається глобальне потепління. Як говоритися, багато спекулюють на цю тему, так як у них нету певного заняття. Ось і говорять те, чого довести навряд чи можуть.

на землі було багато періодів, коли були спекотні літа і холодні зими. Є певний цикл, який повинен бути в той чи інший час. Можна спробувати вирахувати, коли який цикл буде відбуватися, але не більше того.


І те, розраховувати, що цей цикл почнеться саме в той чи інший час, навряд чи можна.

Так що, розмови про погоду на землі, це з розряду порожньої витрати часу.

Тож тепер, коли ми не можемо з точністю сказати, яка буде погода на землі завтра, то як ми можемо сказати про те, яка вона буде через п'ять або шість місяців?

Можна тільки будувати різного роду припущення. але ці припущення завжди залишаться тільки припущеннями і нічим більше.

Якщо сходити з логіки, то в січні повинні бути морози, які можуть в деяких місцях доходити до сорока градусів. Все залежить від того, які широти і які області. В Австралії, наприклад, буде літо, там буде щось близько 22 - 25 градусів за Цельсієм вище нуля.

Бажаю вам успіху!