Якщо ви вирішили робити панорами, то перш за все вам потрібно обзавестися фотоапаратом, за допомогою якого ви зможете зробити панораму.

Панорама за допомогою фотоапарата знімається дуже просто! Спочатку, вам потрібно позначити об'єкт, який ви хочете сфотографувати, хоча в даному випадку, правильніше сформулювати "об'єкти", адже панорама - це знімок від одного кута до іншого, від однієї сторони до іншої.

Далі вам потрібно навести об'єктив камери на одну сторону натиснути кнопку "спуску" камери і дуже повільно рухати об'єктив фотоапарата до іншої сторони, щоб тим самим зняти панорамне огляд. Найчастіше в об'єктив не потрапляє не все, що ми хочемо зняти в фотографії, саме тому винайшли панорамну зйомку, яка і дозволяє знімати більш широкі простору.

Якщо ваш фотоапарат не має функції панорамної зйомки, то на жаль, ви не зможете робити панорами на ньому, тому вам потрібно придбати інший фотоапарат, який має дану функцію.

Після того, як зроблено знімок, ви можете його роздрукувати.


Але раджу вам вибрати для панорами відповідний формат паперу, щоб знімок виглядав більш красиво і повноцінно.

Ви можете роздрукувати знімок будинку, а можете проявити його в майстерні, але в цьому випадку, вам доведеться заплатити за проявлення фотографії. Вартість залежить від формату фотографії.

Ну а після вам залишиться тільки повісити ваше фото будинку в рамку. А можна з фото зробити фотошпалери, для цього потрібно надрукувати їх на спеціальному папері, або розмістити фото на кружку, цим займаються в фото майстерень! Удачі вам !!