Якщо ви збираєтеся випікати булочки і не знаєте яку форму вибрати, то раджу вам один універсальний спосіб, який дозволяє випікати булочки двох різних (а може бути і більш, ніж двох, якщо ваша фантазія вам дозволить) форм.

Отже, ви замісили тісто для булочок, тісто підійшло і готово до випікання. Але важлива задача для вас це сформувати булочки!

Для цього відірвіть шматочок тіста і скрутіть з нього кульку. Після розташуйте ця кулька на столі (стіл потрібно присипати борошном, щоб тісто не прилипало або змастити олією). І розкачайте з нього квадратне полотно. Товщина тесту повинна бути не більше 5 мм в розкатаному вигляді. Далі, ви можете покласти на розкачане полотно тесту начинку - це може бути кориця з цукром або просто обсмажений цукор або варення або цукровий сироп - все що хочете! Розкладіть начинку тонким шаром а після починайте закручувати пласт в рулон.


Далі в залежності від того які ви хочете по товщині булки ми буде різати цей рулон і тим самим зможемо сформувати булочки. Якщо ви хочете тонкі булочки (часто таким чином роблять булочки з корицею) то потрібно розрізати рулон на шматочки товщиною 2-3 см. Якщо ви хочете пишні трояндочки, то відрізуйте сантиметрів 5-6. Після, покладіть шматочки рулету на дно, яке колись потрібно заліпити, щоб начинка не витікала. І потім притисніть булочки до столу, залежно від того яку форму хочете отримати. Якщо тонку булочки то притискайте її пальцями, розплющуючи її по столу, якщо хочете пишні то трохи їх притисніть, щоб вони тримали форму.

Впевнена, що у вас вийде!