Насправді заробити гроші в декреті дуже просто. Тут все ускладнюється вашим вимушеним і постійною присутністю будинку поруч з дитиною, але давайте спробуємо відшукати плюси.

По-перше, щоб заробити гроші в декреті, потрібно спробувати розповісти світові про своє життя. Тема вагітності та пологів є досить популярною в інтернеті, існують цілі портали, де молоді і майбутні мами обговорюють всі проблеми і питання, пов'язані з цим. Створіть свій сайт, блог, напишіть там свою історію. Якщо вийде розкрутити такий блог, то можна заробити на ньому за допомогою реклами, або просто навіть продати його, якщо будуть відвідування.

Ще можна заробити гроші в декреті, якщо працювати віддалено.


Стати співробітником якої-небудь компанії, помічником якого-небудь веб-майстра. Звичайно, тут все полягає у вашій посидючості. Молоді мами змушені постійно відлучатися, буквально кожні п'ять хвилин бігати за дитиною. Але тут вам ніхто не заважає купити ноутбук, носити його завжди з собою, зрідка заряджаючи.

Якщо у вас професія, яка дозволяє працювати на дому, постарайтеся знайти клієнтів. Особливо непогано у вас вийде, якщо ви вмієте шити. Швея-надомница - досить затребуваний працівник. Ви можете витратити більше часу з дитиною, але заробляти так само, як і без нього. Однак, досвід показує, що не завжди заробітки надомниць і простих швачок збігаються.