Давайте поговоримо з вами про це металі.

Справа в тому, що нам відомі різні сплави. Наприклад, є сплав, який ми називаємо просто золотом. Адже саме по собі золото не вживається в прикрасах, а використовуються його сплави.

Справа в тому, що саме золото - це вельми м'який метал. І, хоча золото плавиться при температурі тисячі шістьдесят чотири градусів за Цельсієм, але все одно, цей метал є досить м'яким і неміцним. Якщо зробити з такого золота кільце, то його запросто можна погнути, сплющити і зім'яти так, як вашій душі буде завгодно. Тому, з чистого золота прикрас не роблять. Чисте золото використовується в техніці, де потрібна висока провідність і інертність металу на окислення. Адже золото - це один з благородних металів, які, можна сказати, майже не окислюються, і, отже, вони можуть використовуватися в техніці, як високорівневі електропровідниками.

Але, як я вже сказав, золото використовується в ювелірних виробах.


А використовується у вигляді сплавів.

Щодо питання про те, який проби біле золото, то хочу сказати, що проба та ж, що і у жовтого золота. Просто замість міді в цьому сплаві використовуються такі метали, як нікель, платина або паладій.

А проба звичайного, жовтого золота, яку стандартно використовують для виготовлення ювелірних виробів, це п'ятсот вісімдесят третя або ж пятьсот вісімдесят п'ятого.

Є вище, але це вже буде, як ви розумієте, дуже дорога іграшка.

отже, підсумок такий, що біле золото - це те ж ювелірне золото, тільки в сплаві з металами, які дають білий колір.

Успіху!