В общем-то якщо ви хочете зробити абетку, то це просто! Її можна намалювати вручну, а можна і намалювати на комп'ютері.

Якщо ви вмієте гарно малювати, то вам точно варто зробити абетку вручну, потім її можна откопировать на кольоровому копіювальному апараті і розмножити! А раптом саме вашу абетку розмістять в наступному підручнику для дітей!

Якщо ви хочете зробити абетку для своєї дитини, то це легко зробити.

Можна піти по простому варіанту: знайдіть в інтернеті букви алфавіту і розташуйте їх а правильному порядку і роздрукуйте. Потім можна зробити з абетки щось типу гри - розташувавши букви в рівних гуртках і з'єднавши їх лініями. Поставте фішки до першої букви і кидайте кубик, нехай дитина кидає кубик і ходить по буквах і при цьому вимовляє кожну букву! Так в ігровій формі дитина зможе запам'ятати абетку і швидко вивчити алфавіт.

Поряд з кожною буквою ви можете намалювати предмет, назва якого починається на відповідну букву.


Кавун для "А", Бик для "Б" і так далі, щоб дитина образно сприймав інформацію.

Також добре б віршик який-небудь вивчити для алфавіту, щоб діти ще й римами запам'ятовували слова.

А ще буде здорово, якщо ви зможете зробити абетку відразу на двох мовах, наприклад російською та англійською. Нехай дитина вчить відразу два алфавіту і мовне середовище у нього відразу позначиться! З дитинства дитина більш сприйнятливий до різних мов, і краще вчити англійську мову в ранньому дитинстві, щоб потім було легше засвоювати вже знайому інформацію і мати хоч якесь уявлення про наявність інших мов!