Як відомо, взагалі-то, "Айпод" це плеєра, але є і "айподи", які є телефонами.

Для того, щоб встановити додаток, для того, щоб це робити, потрібно зареєструватися в "Apple ID".

Якщо ж ви не хочете реєструватися в "Apple ID", то будьте готові до того, що ви можете качати недобросовісно зламані програми, які можуть містити в собі віруси. Думаю, що не потрібно говорити про те, що зламані програми не можуть оновлюватися, і ви будете повністю залежати від того, хто що викладе і коли, головне, йому заманеться викласти ту чи іншу програму. За допомогою "Еппл айди" ви зможете завантажувати не тільки платні, а й безкоштовні програми на ваш пристрій.

Для того, щоб зареєструватися в "Apple ID" ви повинні будете запустити програму, "App store".


Там ви побачите відповідні кнопки, які допоможуть вам зареєструватися в цьому магазині, і у вас буде доступний "Apple ID".

на апарати "Еппл" встановлюються додатки, які мають розширення * .IPA. Для того, щоб встановити додаток, вам потрібно буде в програмі "Айтунз", вибрати кнопку, яка називається "Айтунз стор". Якщо ви зареєстровані, то ви потрапляєте на сторінку, де ви можете вибрати вашу країну і інші речі. Далі, ви повинні будете купити цю програму. Все залежить від того, яку ви вибрали оплату, який саме вид оплати.

Далі, завантаживши відповідний додаток, ви можете встановити його зі смартфоном. Для цього потрібно буде підключити пристрій до комп'ютера і синхронізувати додаток з вашим апаратом.

Удачі!