Давайте спочатку відповімо на запитання, що таке віртуальна машина, і для чого краще цю віртуальну машину використовувати.

отже, віртуальна машина - це свого роду програмне забезпечення, яке у вашому комп'ютері створює таке середовище, що вам здається, що ви встановили, скажімо, якусь іншу систему на свій комп'ютер. Тобто, у вас як би і коштує певна система, але її не існує. Для чого це робиться, можуть запитати у нас з вами. А робиться це для того, щоб можна було визначити, чи працюватиме на вашому комп'ютері та чи інша система і як ця система буде працювати.

тобто, щоб не встановлювати систему на комп'ютер, використовують таку систему, яка називається віртуальною машиною. Вона створює всі параметри, за якими повинна буде працювати система, всі можливості.


Ви можете відчути, що ви працюєте на справжній системі.

також, віртуальні машини використовують для ігор. Тобто, можна використовувати, як справжню гру, так і додавати гру на віртуальній машині. Можна створити собі ілюзію того, що є ті деталі гри, яких немає в справжній грі, яку, скажімо, потрібно буде купувати.

Що ж стосується того, як зробити віртуальну машину, то, боюся, тут буде складно сказати що-небудь. Справа в тому, що ця штука робиться, пишеться, як програма, і для того, щоб писати віртуальні машини, потрібно знати мови програмування і взагалі уявляти собі, що таке програмування. Так от, ви можете не зробити, а завантажити віртуальну машину і встановити її.

Складнощів з установкою не буде.

Удачі вам!