Як відомо, така річ, як комп'ютер, є багатомодульним машиною. Тобто, нам потрібно встановлювати багато модулів, щоб зібрати ту машину, яка буде потім нас радувати своєю швидкістю і можливо буде з її допомогою вирішувати якісь завдання. Для кожної людини своя задача є найзначнішою і найскладнішою. Така річ, як складність завдання, поняття відносне, і можна цю палицю повертати так, як хочеться, і все одно виявиться, що для кожної людини своя задача є найскладніша і найважливіша.

отже, одним з модулем нашого комп'ютера є така здоровенна прямокутна пластина, як материнська плата. Без цієї плати не зможуть працювати ніякі деталі, які ми повинні будемо встановити в комп'ютер. Адже саме на ній розташовано багато роз'єми і спеціальні шини підключення.


Адже це вона має конденсатори, які і згладжують всякого роду мережеві шуми, щоб машині було "Комфортно" працювати, щоб вона не згоріла. І, хоча материнська плата здається такою простою, тоненькою і незначною, але вона забезпечена такими речами, як захист. Адже якщо напруга відхилиться до неприпустимою норми, нехай навіть незначної, тоді материнська плата відключає харчування на пристроях, які підключені до неї.

Якщо ви хочете дізнатися яка у вас материнська плата, то рекомендую вам використовувати програму, яка називається "Аїда шістдесят чотири". У розділі "системна плата", ви можете дізнатися про свою материнській платі багато цікавого і пізнавального для вашого розуму.

Бажаю удачі і успіху!