Як відомо, як тільки людина набуває таку річ, як комп'ютер, то, природно, перед ним стає питання, як правильно його зібрати, і як правильно підібрати деталі. Природно, що першим питання стає, як правильно підібрати деталі до своєї машини.

Тут, у виборі комп'ютера є свої підводні камені. Справа в тому, що багато недосвідчені користувачі не знають, що їм конкретно потрібно, і підбирають комп'ютер так, щоб не по деталях підбирати, а вже зібраний. А ось тут магазин вже готує, що називається дурілово. Тобто, в магазині намагаються всучити те, що ніхто вже купувати не хоче і не буде. Та ще при складанні пломбують системний блок. Адже вони бояться, що, мовляв, ти розкриєш і побачиш, що стоїть фігня а не деталі на комп'ютер. За законом прав споживача комп'ютер не може пломбируется, і гарантія дається на кожну деталь, а не на комп'ютер.


Так що, якщо ви бачите такі фокуси, як гарантія на комп'ютер, це вас повинно насторожити.

У свій час я був недосвідченим комп'ютерщиком, тільки вчився працювати за комп'ютером, і, на жаль, попався на цю вудку, тому знаю ці їхні справи напевно. Тому, я зробив з цього висновок.

отже, краще всього, якщо комп'ютер збирати у себе вдома, бажано, щоб була людина, якщо в ви не можете самостійно, який допоміг би вам зібрати машину.

Так от, для того, щоб встановити материнську плату, пропоную вам подивитися одну відеопрезентацію, яка показує, як правильно потрібно встановити в корпус материнську плату:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? v = ZuVwO4dkEKo

Успіхів вам!