Як відомо, зараз все більше переходять на такі пристрої, як хаби і світчі. Справа в тому, що така технологія, як оптична передача даних все більше завойовує світовий простір. По-перше, по оптичному кабелю простіше передавати інформацію, по-друге, ця інформація передається з більшою пропускною здатністю, ніж це робили звичайні кабелі. Ну а в третьому, оптичний спосіб передачі даних набагато дешевше, ніж передача за допомогою технології ADCL.

але зараз ще є така річ, як модеми від мобільних операторів. Ці модеми можна використовувати і в комп'ютерах. Ще збереглися місця на землі, де ще недоступні оптичні магістралі, тому жителі цих місць користуються модемами від мобільних операторів.

Що ж стосується того, як прискорити модем, як підвищити його швидкість, то, зізнатися, це питання некоректний .


уявіть собі таку ситуацію, у вас є чашка, яка точно розрахована на триста мілілітрів. Скажіть, ви зможете залити туди чотириста? Жодною мірою! Бо, як ця чашка зроблена, такий і буде її ємність, і більше трьохсот мілілітрів ви туди не зможете залити.

до того ж, якщо уявити, що модем у вас може працювати з більшою швидкістю, ніж дає вам оператор, то, в такому випадку, вам потрібно звертатися до оператора стільникового зв'язку, щоб вас перевели на той чи інший тариф.

А інакше у вас нічого не вийде. Навіть якщо припустити, що у вас є якийсь запас апаратної потужності, і ви зможете розігнати до певної швидкості його, все одно потрібно буде міняти тариф. Це все закони фізики.

Бажаю вам удачі!