Як правило, багато людей під терміном "локальний диск" чомусь мають на увазі те, що диск належить до локальної мережі. Насправді, диск локальним називається не тому, що належить до локальної мережі, а просто тому, що це диск, який як би має своє місце. Це латинське слово "locus", яке, власне, і перекладається, як місце. Тобто, місцевий диск.

Як правило, ми не можемо бачити поділ дисків, це, можна сказати, умовний поділ дисків, логічне, так би мовити.

Що ж стосується того, як об'єднати локальні диски, то, якщо чесно, тут є певний ризик. Справа в тому, що не завжди об'єднання дисків проходить гладко, і щоб справити об'єднання, найкраще скопіювати дані на інший, бажано, знімний диск. Причому, якщо ви хочете об'єднати системний диск із звичайним локальним диском, це взагалі не рекомендується робити.

Для того, щоб об'єднати локальні диски, можна скористатися штатною утилітою в системі.


потрібно зайти по дорозі "Пуск", "Панель управління", "Адміністрування", "Керування комп'ютером", "Сховище", "Управління дисками".

Тут потрібно буде в меню вибрати "Об'єднати розділи. Далі , якщо у вас кілька локальних дисків, то потрібно буде вибрати, які саме диски ви хочете об'єднати між собою.

Але, як я вже сказав, потрібно об'єднувати диски лише в тому випадку, якщо у вас на дисках нету вельми важливої інформації і ви можете ризикнути їх об'єднати.

Обов'язково, щоб у вас був ДБЖ, бо при збої в мережі може відбутися пошкодження дисків.

Успіху вам!