Ну-ка, вгадайте, яка найстрашніша стихія, яка може спіткати людину в його власній квартирі? Так, це ремонт. Мало того, що це несе великі матеріальні збитки, то ще створює такі проблеми, які вельми позначаються на психологічному стані людини, який робить ремонт.

і тут хочеться завити вовком, і сказати так, як в одному класичному творі говорив Захар: "Хіба я створював цю пил!".

так і хочеться, щоб вже були такі технології, які роблять так, щоб ні пил ні бруд не приставали до меблів, підлоги стінам і так далі. І тут думаєш, що начебто все вже придумали, начебто вже такі фантастичні технології розвинули, а от ніхто ще не знайшов такої речі, яка могла б убезпечити квартиру від ремонту і від зайвих матеріальних і моральних збитків.


Адже якщо уявити, скільки може коштувати ремонт, тоді волосся стає дибки.

Багато хто, коли роблять ремонт, кладуть паркет. Причому, паркети бувають різні. Є такі, які можна покрити лаком, і все, можна довго користуватися, а є такі, які натираються спеціальною мастикою. Причому, натирати такий паркет потрібно в певний час і не один раз.

Як правило, люди вибирають, або ламінат, або паркет, який раз покрив лаком і вже можеш користуватися.

так ось, щодо укладання паркету, тут важко буде пояснити. І тому-то я вам даю посилання на презентацію, яка наочно показує і розповідає, як можна укласти паркет:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = iNakC_Km-Uk

Думаю , що це вирішить вашу проблему.

Здоров'я вам!