На сьогоднішній день, лідерами по системах на смартфони є такі виробники, які виробляють телефони, що мають системи "Андроїд", і системи, які мають еппловскій смартфони.

Справа в тому, що "Андроїд" швидше всього зможе бути лідером, так як пристрої на базі цієї операційної системи можуть зробитися популярніше, ніж еппловскій. Адже апарати від "Apple" стоять мало не в троє дорожче, ніж апарати виробників, які створюють свої телефони на базі "Андроїда".

Отже, синхронізація "Айфона".

Для того, щоб синхронізувати апарат з комп'ютером, щоб синхронізувати, скажімо, ігри або музику, для цього потрібно встановити програму, яка називається "Itunes". Далі, запускаємо програму. Після цього в меню потрібно буде додати ті файли, які ви хочете синхронізувати.


Після добавки в медіатеку (там відповідне меню), потрібно зробити наступне: Підключаємо апарат до комп'ютера через USB-порт.

після підключення пристрій з'являється в "АЙтунз". нам потрібно буде клацнути на цьому пристрої. Далі потрібно встановити прапорець, який може називатися "Обробляти музику і відео вручну". а далі потрібно діяти за обставинами. Тобто, якщо ви хочете синхронізувати, скажімо, музику, тоді потрібно перейти на вкладку "Музика", якщо гри, тоді на вкладку "Програми. Після цього встановлюємо прапорець" Синхронізувати ". Ну а далі, потрібно натиснути кнопку" Застосувати ".

Якщо ви все зробили так, як потрібно, то повинна буде відбутися синхронізація вашої інформації з вашим "айфоном".

Успіхів!