Давайте уявимо собі таку ситуацію. Ви зареєструвалися в "Вконтакте". Зараз є багато речей, якими намагаються стимулювати людей на запрошення в ті чи інші соціальні мережі.

Справа в тому, що дуже багато людей реєструються не для того, щоб просто поговорити з кимось, завести знайомства і так далі. Багато хто з нас це роблять навмисно, з якоюсь метою. Як вам відомо, все більше людей йде заробляти в Інтернет. Справа в тому, що заробіток в Інтернет дає свої перевагу. Це, не потрібно ходити в офіс, не потрібно нікому давати пояснень, чому запізнився, з якої причини, і, головне, не потрібно підлабузнюватися перед начальством, щоб тобі дали високооплачувану роботу. Тут ти нікому і нічого не винен окрім себе, коханого, і нікому не будеш давати звіту, куди пішов, навіщо запізнився і запізнився взагалі, ніякі начальники тобі не тиснуть на психіку, і ніхто не повчає тебе, як ти повинен працювати і скільки в день годин ти це повинен робити.

Є і свої недоліки, але вони, думаю, не можуть затьмарити переваги позитивних якостей.

Так от, якщо ви хочете заробляти на запрошеннях, то тут вже з'являється проблема.


Справа в тому, що існує певне обмеження з цього приводу. Та якщо ви і зареєструвалися в "Вконтакте", це ще не означає, що у вас є можливість запрошувати людей на реєстрацію за вашою посиланням. Вам доведеться чекати, що посилання на запрошення з'явиться у вас в обліковому записі.

Зазвичай, це посилання з'являється зверху екрану, це там, де розташовується кнопка "Вихід". Час від часу поглядайте туди.

Удачі!