Спробуємо розібратися з цим питанням. Справа в тому, що не вказано точно, який саме автономний режим тут мається на увазі. Але все ж, потрібно все-таки розібратися з цим по можливості.

Коли я побачив це питання, то відразу, чомусь згадав, що автономний режим є у мобільних телефонів.

Для чого ж потрібен цей автономний режим, можуть запитати. справа в тому, що телефон, в принципі, зроблений, як програма "Скайп", тобто, ви можете не вивантажуючи програму виходити з мережі. Це робиться для того, щоб ті, хто з якоїсь причини не хоче закривати програму. але хоче вийти з мережі.

так от, в телефоні є теж такий режим. Те, що в "Скайпі" називається просто вийти з мережі, в мобільному телефоні називається "автономним режимом".

Справа в тому, що автономний режим включається в тому випадку, якщо у вас нету сім-карти, або само ви можете вручну включити автономний режим, якщо не хочете, щоб вас турбували по певних приводів.

але у вас залишається все одно, якщо потрібно телефонувати в екстрені служби, можливість набрати ці екстрені служби.

Отже, в різних мобільних телефонах існує різний спосіб вийти з автономного режиму.


Наприклад, у "Nokia", якщо ви в автономному режимі, і вимкнули телефон, а потім знову включили, коли йде завантаження апарату, то вискакує діалогове вікно, яке вам пропонує, або вийти з автономного режиму, або залишитися.

Якщо ж вам потрібно вийти з автономного режиму при включеному апараті, то вибирайте меню, де знаходиться кнопка "Вимкнути" і в цьому меню знайдіть кнопку "звичайний" і натисніть її.

Успіху!