Як і все в цьому житті, людині покладаються певні документи, які у нього повинні бути в наявності в разі, якщо це знадобитися.

Справа в тому, що документ, це як би свого роду пропуск, свого роду ідентифікаційний код людини. Адже це його посвідчення особи. А, як відомо, посвідчення особи, це дуже вагомий документ.

Як відомо, в таких установах, як Загс, ми отримуємо певні документи, такі, як свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, ну, і неминуче для всіх, це свідоцтво про смерть певної людини. Як не прикро, але ми всі, на жаль, можемо померти, і ніхто в цьому нам допомогти не зможе, бо така хвороба, як смерть невиліковна.

так от, буває таке, що втрачається свідоцтво про смерть. Ви отримали свідоцтво про смерть вашого близької людини, але воно з якоїсь причини могло пропасти.


І тоді можна впасти у відчай, що ви втратили цей документ. Адже без цього документа не можна оформити багатьох речей, які пов'язані з покійним.

Для того, щоб відновити свідоцтво про смерть, вам слід звернутися до РАГСу. Для того, щоб відновити свідоцтво про смерть вашого родича, вам потрібні будуть ваші документи, такі, як паспорт і свідоцтво про народження. Далі, вам потрібна буде довідка лікаря, яка описує причину смерті вашого родича. Якщо ви змінювали прізвище, то потрібно і свідоцтво про зміну прізвища.

Ось з цими основними документами і потрібно буде піти до ЗАГСу для оформлення копії свідоцтва про смерть вашого родича.

Бажаю вам успіху !