Якщо ви вмієте в'язати то зв'язати туніку для вас не буде проблемою. Вам потрібно тільки знайти відповідний фасон. Це можна зробити за допомогою сучасних журналів з в'язання, які пропонують цікаві моделі і схеми в'язання до них, також ви можете скористатися інтернетом, де ви знайдете величезну кількість сучасних моделей туніки і зможете підібрати фасон для себе. Якщо ви зайдете на спеціалізовані сайти з в'язання, то там ви зможете розібратися в схемах і зрозуміти як в'язати той чи інший візерунок. Далі, вирушайте в магазин пряжі і закупайтеся. Як правило, в схемах до в'язання вказується приблизний витрата ниток. Купуйте необхідну кількість ниток, вибравши попередньо відповідну колірну гамму. Пам'ятайте, що від кольору виробу дуже багато залежить. Забарвлення може бути оригінальною і простий візерунок туніки буде затьмарювати яскрава і оригінальна колірна гамма.

Ось все набагато складніше йде з тими, хто хоче пов'язати туніку, але при цьому не вміє тримати в руках спиці або гачок.


Тоді доведеться вчитися. Ви можете розучити найпростіші візерунки і пробувати зв'язати туніку саме ними. Знайдіть тільки викрійку і приступайте. Як уже писалося вище, якщо ви зможете підібрати оригінальну колірну композицію, то простий візерунок ніяк не зіпсує ваше виріб. Навчитися в'язати ви можете самостійно за допомогою відео уроків, яких зараз дуже дуже багато в інтернеті. Ви можете піти на курси, якщо вам не підходить самостійне навчання. А можете просто попросити вашу маму чи бабусю навчити вас в'язати. Вони швидше за все вміють!