Доброго времени суток! А власне для чого ви міняєте відеокарту? Стара згоріла? Або просто так хочете поміняти? Або ж хочете апгрейдити ваш ноутбук?

Ви самі зможете поміняти відеокарту тільки в одному випадку, якщо на не інтегрована в материнську плату. Якщо ж відеокарта інтегрована в материнську плату, вам в будь-якому випадку доведеться звертатися в сервісний центр, в іншому випадку, якщо спробуєте замінити відеокарту, ви просто зламаєте свій ноутбук. Чому кажу що самі не зможете поміняти відеокарту, тому що вона буде упаяною і для того щоб його отпаять потрібна дуже висока температура і ювелірна точність, для цього використовують ультрафіолетову піч. Думаю у вас вдома таких печей немає. Як правило такі ноутбуки, у яких відеокарта інтегрована, не є ігровими.


Такі ноутбуки призначені тільки для офісної роботи, перегляду відео, прослуховування музики і дивитися фільми в не дуже високій якості. І як правило, такі ноутбуки апгрейду не підлягають, тому що якщо почнете у нього щось змінювати, вам доведеться витратити дуже багато грошей, тому простіше буде купити новий ноутбук або ж стаціонарний комп'ютер. Адже тільки заміною відеокарти продуктивність не збільшиш. Вам доведеться міняти сам процесор, оперативно-запам'ятовуючий пристрій, материнську плату, так як вони не потягнуть ігрову відеокарту, ваш ноутбук навпаки почне гальмувати. У середньому відеокарта для ноутбука коштує в районі чотирьох- шести тисяч рублів. Спасибі за увагу, сподіваюся допоміг, бажаю удачі!