Кожен садівник мріє вирощувати полуницю круглий рік! Адже така смачна ягода завжди знайде споживача! І як приємно з'їсти смачну ягідку взимку.

Але, є одне велике АЛЕ! На жаль, в наших широтах (середня смуга Росії описується в даний момент) немає можливість вирощувати полуницю на протязі всього року на наших ділянках землі, саме тому, що вона просто замерзне взимку! Адже всі садівники знають, що на зиму грядки з полуницею потрібно вкутувати в лапник (гілки ялини), щоб вони трохи зігрівали землю і не давали їй промерзнути від зимових морозів. Що вже говорити про те, щоб в такі морози полуниця росла.

Але у вас є такі варіанти: вирощувати полуницю круглий рік в теплиці. Де ви розмістите теплицю - вже питання. Однозначно це має бути тепле приміщення, з достатньою кількістю свіжого повітря і сонячного світла.


Зараз в голову приходить тільки балкон. І якщо грамотно обладнати балкон, то з нього можна цілком зробити непогану теплицю для вирощування ягоди!

Виглядати це може приблизно так Як бачите полуниця росте в горщиках. Цей метод часто використовується в теплицях, так як в горщиках зручніше тримати кущик, ніж завозити величезна кількість землі в теплицю.

Вам потрібно дізнатися, які добрива підходять для полуниці. Втім, краще гною ще нічого не придумали - екологічно і корисно для рослини. А всі хімічні добрива вкрай негативно впливають на людський організм, який і буде головним споживачем полуниці.

Якщо ви поставите цю мету, то зможете вирощувати полуницю навіть на підвіконні в кухні !!!