Якщо ви вирішили, що ваш минулий логін вам не подобається і хочете змінити логін на Яндексі, то боюся вас засмутити, що логін міняти не можна. Де б то не було. Якщо ви придумали адресу електронної пошти (якщо ви це маєте на увазі під логіном), то адреса електронний вже не можна змінити. Але тут є і хороша новина можна створити новий електронний ящик і придумати йому ім'я, яке ви хочете.

А зі старого електронного ящика зробити переадресацію нових листів. Якщо вам на старий електронну скриньку надійде лист, ви зможете його отримати і на новому електронному ящику, якщо налаштуєте переадресацію. Це просто. Загляньте в налаштування.

Якщо ви ко логіном розумієте своє ім'я, яке ви вказали при реєстрації поштової скриньки, то тут все просто! Вам потрібно зайти у ваші особисті дані і натиснути на кнопку "змінити", вказати нові зміни і підтвердити своє бажання натиснувши на кнопку "ок" або "застосувати".


Ці дані можна міняти без особливих проблем.

А ось що стосується назви своєї електронної скриньки, то тут можна створити тільки новий, і змінити логін на Яндексі або на будь-якому іншому порталі, де реєструється електронний ящик, змінити його назва не можна.

Але як описано вище, ви можете вийти з положення, створивши нову електронну адресу і налаштувавши переадресацію. А можете і не налаштовувати переадресацію, в цьому випадку, ви позбудетеся від спаму, який приходив на старий електронну адресу. Просто повідомте всім своїм друзям і колегам, що змінили електронну адресу. На якийсь час ви будете вільні від великої кількості спаму!