У вашому будинку з'явився породистий щеня лабрадора і відразу перед вами постало питання: чим і як годувати свого вихованця, щоб він не страждав розладом шлунка, був здоровий і радував вас своїм гарним настроєм.

Лабрадору можна назвати всеїдних, але цуценяті обов'язково треба спеціальне збалансований харчування. Щеня повинен отримувати на добу потрібну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин, води. Цуценятам білка потрібно набагато більше, ніж дорослим собакам. Джерело білка - це м'ясо, риба, молочні продукти, яйця. М'ясо - яловичина, курка, індичка, баранина. М'ясо можна давати сире і варене, порізане дрібними шматочками. У раціон лабрадора треба додавати і каші - це джерело вуглеводів. Цуценя треба годувати часто, до п'яти разів на день і різноманітно.


Цуценяті до року треба обов'язково давати сир, як джерело кальцію, овочі і фрукти, як доповнення вітамінів. Їжу треба трохи підсолювати. В добу цуценя має пити води в достатній кількості, 100 граммводи на 1 кгвеса.
Щеня - зростаючий організм і йому потрібна величезна кількість поживних речовин для покриття енергетичних витрат. Перегодовувати лабрадора не варто, так як це дуже шкідливо і призводить до хвороб. Не можна годувати дуже гарячою, дуже холодною, гострої, солоної, копченої, солодкою їжею.

Посуд, з якої їсть лабрадор повинна бути небьющейся, не мати відколів і пошкоджень, щоб собака не пошкодила мову. Залишки їжі прибираються в холодильник або викидаються.