Щоб дізнатися як швидше думати - випийте ромашку.

Ромашка має багато лікувальних властивостей і може застосовуватися при різних захворюваннях. У цьому рослині багато різних ефірних масел та інших речовин, які впливають на організм людини.

Що потрібно для лікування ромашкою?

Як пити ромашку - нам потрібна буде одна столова ложка сухої ромашки аптечної, склянку окропу і сито для того щоб проціджувати настій.

Настоянка з ромашки може застосовуватися як кровоспинний, в'яжучий, і звичайно як протизапальної засіб, так само вона володіє заспокійливим засобом, який може, в тому числі, допомогти при алогической реакціях.

Потрібно використовувати тільки такий сировину ромашки, яке пройшло потрібну перевірку і відзначено сертифікатом.


Так як ромашка, вирощена в поганих екологічних умовах, може швидше нашкодити, ніж допомогти вам. Так само вам варто пам'ятати, що ромашка досить сильна по дії на організм і при передозуванні може викликати небажані наслідки, такі як нудота і запаморочення. Настій ромашки може сильно підвищити рівень естрогену в крові, так що пити його не бажане вагітним і людям з великим вмістом цього гормону.

Для того щоб приготувати відвар ромашки треба візьміть столову ложку сировини і залийте її кип'яченою водою, і дати настоятися протягом години, після чого процідити. Випиваєте по пів склянки протягом дня три рази, за півгодини до їди. Так само можна такий відвар використовувати для полоскання рота і горла при таких захворюваннях як ангіна.