Отже, ліки. Справа в тому, що в наш час створено вельми багато такі речей, як ліки. Я не сперечаюся, що з тих пір, як існує людство, завжди створювалися різного роду ліки для того, щоб перемогти різного роду хвороби. Як правило, вже встановлено, що панацеї від усіх хвороб не існує, так як для того, щоб зробити панацею, потрібно вивчити всі характеристики хвороб, і прорахувати ті отрути, які можуть без шкоди для здоров'я вбити шкідливі бактерії. Але, навіть якщо і вдалося б обчислити більшу частину характеристик, все одно, бактерії пристосовуються, мутують, і тому-то неможливо прорахувати подальших пригод, які можуть відбутися за певних обставин.

Отже. таких речей, як панацея існувати не може, як би нам цього не хотілося.

Що ж таке дюбастон, можуть запитати.


Дюбастон - це гормональний препарат. А, як відомо, гормональні препарати можуть в якійсь мірі бути небезпечними для багатьох людей. Тому, такі речі призначаються суто індивідуально. Адже приймаючи препарат, може навіть дійти до того, що жінка не зможе завагітніти, і тоді вже все !, але, природно, багато хто починає звинувачувати інших, але не себе, коханих.

Що ж стосується того, на якому тижні припиняти приймати дюбастон, то нічого в цьому плані не можна сказати. У кожної жінки свій організм, і потрібно консультуватися з лікарем, щоб дізнатися термін припинення прийому. Лікар і тільки лікар може визначити ваш термін.

так що, пряма дорога в поліклініку за консультаціями.

Бажаю вам успіхів!