Апаратний педикюр крім підтримки гігієни ніг передбачає ще й їх лікування. Апаратний педикюр відрізняється від звичайного тим, що при проведенні цієї процедури вода не використовується. Тому ноги обробляються більш акуратно, і небезпека отримати будь-яку інфекцію мінімальна.

Щоб робити апаратний педикюр, спочатку розм'якшують нігті і шкіру стоп спеціальними кремами та лосьйонами.

На ноги спочатку наносять дезінфектор , що очищає шкіру, а потім размягчитель.

У ході процедури апаратного педикюру можна змінити колір і форму нігтів, позбутися від розтріскування нігтів, мозолів і натоптишів.

Обов'язково робити апаратний педикюр потрібно тим, хто страждає варикозом, відчуває важкість у ногах, оскільки в комплекс процедур так само входить масаж і парафінові ванночки.


Всі використовувані при апаратному педикюрі засоби - гіпоалергенні.

Якщо стан стоп і нігтів нормальний, то апаратний педикюр можна робити раз на місяць.

Під час процедури апаратного педикюру за допомогою насадок зрізається спочатку омертвевшая тканину, потім шкіра ретельно відполірувати до ідеально гладкого стану.

Апаратний педикюр протипоказаний вагітним жінкам і годуючим мамам, оскільки під час нього використовуються активні хімічні речовини. Варто відмовитися від нього, якщо у вас шкірна алергія, серйозні хвороби нирок і печінки. Оскільки ці органи захищають організм від шлаків і отрут, то при порушеннях їх роботи їм важко буде справлятися з додатковими навантаженнями.