Для початку потрібно сказати що такі фарби треба розводити, перед тим як використовувати. Чому так треба робити? Тому що якщо ви цього не зробите то при роботі з акриловими фарбами буде залишатися слід від вашої пензлики, але ще що гірше так це те що деталізація картини страждає через це. Ось з цього щоб цього не було потрібно, перед тим як малювати додавати воду в фарбу.

Як розвести акрилові фарби - найпростіше можна додати воду в фарбу це звичайна піпетка, але так само може підійти стара баночка від крапель для носа або очей.

Розводити фарби можна як на вологій так і на сухій палітрі. Є й такі фарби в яких можна розводити фарбу прямо на їх кришечці. Від того де ви розлучиться фарбу буде залежати як швидко вона почне сохнути.


Бажано все ж це робити на вологій політурі, якщо ви малюєте базові шари то можна використовувати і кришечку від фарби.

Тепер потрібно поговорити про найважливіше, це в яких пропорціях нам розводити фарбу. Тут немає якихось жорстких правил при виборі консистенції ви самі можете вирішити що для вас потрібно. Але основні пропорції все ж треба позначити.

Якщо фарба наноситися на грунтовану чорним квітів нерівну і шорстку поверхню. Якщо ви розведете фарбу в пропорції один до одного, тобто у вас буде порівну і води і фарби. При такій пропорції фарба виглядає не дуже жирно на кришці. На пензлику вона не збирається ну кінчику пензлика, а рівномірно розподіляється між ворсом.