Не важливо як зробити презентацію диплома - важлива одяг.

Позаду навчання, переддипломна практика і саме написання диплома. Попереду захист.

Уява малює різні сценарії майбутньої процедури. Попутно виникають питання: як поводитися, як побудувати свій виступ, як одягтися на захист диплома?

Захист диплома процедура офіційна. Отже, і костюм повинен бути офіційним.

Якщо одягтися на захист диплома як на дискотеку, то нічого, крім здивування і питання: "Звідки взялася ця" біла ворона "?", Це не викличе. Одяг не повинна епатувати оточуючих і викликати їх роздратування своєю недоречністю. Кожна подія, кожен захід має свою відпрацьовану форму, свій протокол і канон зовнішнього вигляду, порушувати який не рекомендується.

Для захисту диплома найбільш прийнятний офісний стиль: одяг повинен бути нейтральних кольорів, вільною, але, звичайно ж, не висіти мішком.


Адже біля дошки доведеться розвішувати таблиці, показувати слайди, ходити. У зв'язку з цим важливе питання про взуття. Навряд чи дипломну комісію обрадує цокіт каблуків по підлозі, та й увага це буде відволікати. Значить, слід врахувати яке покриття у підлог в аудиторії, яка відведена для заслуховування дипломників. І, з урахуванням цього, підібрати взуття.

Традиційні кольори на захисті дипломної роботи такі: світлий верх (краще білий) і темний низ. Так само одяг не повинна бути позбавлена деякої нарядності.