Як правило, коли багато набувають машини, вони не завжди замислюються над тим, що доведеться не тільки їздити на автомобілі, але й доведеться її лагодити.

як правило, на заході, природно про це не замислюються . Але не замислюються тому, що у них є можливість заплатити за сервіс та обслуговування їхніх автомобілів. Ну, а що стосується пострадянських країн, то тут велика проблема. справа в тому, що зараз багато купують собі машину, але не можуть, як правило, заплатити за її лагодження. Адже як не крути, може бути за західними мірками лагодити машину не дорого, але, на жаль, у пострадянських країнах лагодити машини доводиться самостійно, бо не вистачає заробітку на те, щоб дозволити відправити свою машину на ремонт. Та й взагалі, тут не те, що віддати автомобіль в лагодження.


вийти зі смартфоном на вулицю і то боїшся, ще по голові вдарять і віднімуть у тебе твій законно куплений телефон, та ще його ж тобі завтра продадуть!

Що ж стосується того, як зняти грубку, то знімати пічку потрібно час від часу. Справа в тому, що буває так, що грубка може розігрітися, і її частини можуть постраждати від зовнішнього впливу. І щоб звільнити, скажімо, від іржі, доводиться знімати і чистити.

Так от, щоб зняти грубку з вашого "ВАЗ дві тисячі сто десять", пропоную вашій увазі одну відеопрезентацію на цю тему. справа в тому, що пояснити можна, але можуть бути неточності. Тому буде краще, якщо ви все побачите своїми очима:

http://ab3201c6103205c14f6e56b11b2fcd46/watch? V = -FXumDDvYYs

Тут розповідається про те, як можна замінити грубку на вказаному автомобілі.

Успіху!