Електромагнітна гармата або гармата Гауса є досить популярним зброєю, яку зараз просто вразило співтовариство IT і вчених. Тепер можна створювати зброю, яка буде працювати від акумулятора. Звичайно, зробити електромагнітну гармату досить дорого, адже вам знадобляться дуже складні вихідні матеріали: батарея конденсаторів, бобіна, трубка з діелектрика і емальований провід.

Першим ділом здійснюємо намотування емальованого дроту на бобіну, робимо приблизно 11-12 витків . Кожен виток потрібно промазати супер клеєм, щоб все трималося жорстко і не відвалилося при стрільбі. Краще, якщо ваш провід буде мідним, так ви зможете швидше досягати потрібного ефекту.

На нашу котушку надягаємо трубку, зроблену з діелектрика. Тепер беремо 9-вольтів батарейку Крона, або інше джерело подібного напруги, а потім підключаємо до нього створену конструкцію.


Ми отримали гармату Гаусса. Пізніше вона буде вистрілювати залізними предметами.

Для чого ж була потрібна батарея конденсаторів? Без неї зробити електромагнітну гармату не вийде. Підключаємо наш апарат до конденсатора, що має потужність 400 В і ємність 2000 микрофарад. Контакт повинен мати вимикати або реле, яке дозволить захистити стрілка від удару струмом. Це робиться для безпеки.

Тепер підключаємо джерело струму, який буде здійснювати повний заряд нашого конденсатора.

Щоб вистрілити з гармати, потрібно відключити конденсатор від джерела енергії і натиснути на кнопку. Ви побачите, що куля спочатку повільно рухається, а потім вистрілює з великою швидкістю назовні.